• O nas

Firma Grządziel Investment, wyłącznie z polskim kapitałem, rozpoczęła swoją działalność w roku 2012.

Pod koniec  2011 roku rozpoczęliśmy budowę hali produkcyjnej i budynku biurowego we Włocławku. W nowo wybudowanym obiekcie rozpoczęliśmy w połowie 2012 roku produkcję pianki polietylenowej i uszczelek  polietylenowych  w trzech rozmiarach o różnych grubościach i gęstościach. Produkcja odbywa się na maszynach najlepszych światowych producentów. W 2013 roku rozszerzyliśmy nasz asortyment o uszczelkę Saranex. Z roku na rok zwiększamy nasza ofertę o różne średnice i nowe produkty ( EVOH, PE).

W firmie Grządziel Investment Sp. z o.o. został opracowany i  wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności zgodnie z normami ISO 9001 oraz   ISO 22000 .

Nasze uszczelki chronią produkty żywnościowe, napoje, również alkoholowe, a także kosmetyki, chemię gospodarczą oraz farmaceutyki.

 

Certyfikaty

Produkowane przez nas uszczelki spełniają wymagania Unii Europejskiej dotyczące produktów do kontaktu z żywnością oraz wymagania rynku amerykańskiego FDA. Przeprowadzone badania (European Pharmacopoeia) potwierdzają ich przydatność do zastosowania w zamknięciach farmaceutycznych.

Pozytywne wyniki analizy sensorycznej przeprowadzonej w The Scotch Whisky Research Institute .

Dyplom dla Grządziel Investment sp. z o.o. za udział w programie prewencyjnym „Bezpieczeństwo pracy w małych zakładach”  przyznany przez Państwową Inspekcję Pracy.

Certyfikaty  ISO 9001 i ISO 22000.

 

Referencje

Nasza firma współpracuje m.in.  z firmą Guala Closures DGS Poland z światowej klasy producentem zakrywek do opakowań szklanych przeznaczonych dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Z roku na rok rozszerzamy krąg naszych klientów o kolejne firmy na całym świecie.

 

NEW !!!

Uszczelka EVOH o doskonałych właściwościach barierowych względem tlenu i pary wodnej. Wolna od PVDC. Bariera przeciw MOSH/MOAH.

„Green” EPE o właściwościach uszczelki EPE, wyprodukowana w 100 % z surowców odnawialnych pochodzenia roślinnego ( polietylen wyprodukowany z trzciny cukrowej).